به Mark Yab خوش آمدید. می توانید در این سایت ثبت نام کنید و یا وارد شوید.
 
محصولات فروشندگان نیازها


بررسی سرویس آرکوپال فرانسه
سرویس چینی Falkenporzellan     سرویس چینی باواریا آلمان     سرویس چینی دوبی پورسلین طلاکوب     سرویس چینی دوبی پورسلین طلاکوب     سرویس چینی سان چک طلاکوب

مقایسه سرویس آرکوپال فرانسه با آرکوپال ایرانی و آرکوپال اسپانیایی

 
همواره برای خرید سرویس اوپال با انتخاب های زیادی روبه رو می شویم. اینکه بهترین مارک آرکوپال با توجه نیاز شما کدام است؟ قیمت سرویس آرکوپال ایرانی و آرکوپال خارجی چقدر تفاوت دارد؟ آیا طراحی سرویس آرکوپال فرانسه یا آرکوپال اسپانیایی در ایران انجام می شود؟ برای خرید از نمایندگی آرکوپال فرانسه در تهران یا شهرستان  به کجا باید مراجعه کنیم؟

 
لومینارک با16500 کارمند و فروش ناخالص 1.4 میلیارد یورو در سال 2006 ، سرمایه گذاری 3 درصد از گردش مالی در تحقیق و توسعه برترین برند دنیا است
 

یکی از معروف ترین برندهای موجود در بازار سرویس آرکوپال فرانسه با برند های لومینارک و برند آرکوپال فرانسه است. بعنوان مثال همه شما با طرح ویکتوریا فرانسه آشنا هستید ولی با توجه به قیمت سرویس آرکوپال طرح ویکتوریا بسیاری از مشتریان سرویس آرکوپال اسپانیا یا همان بورمیولی را انتخاب می کنند و گاهی قیمت آرکوپال ایرانی مارا در انتخاب مردد تر می کند.

اگر منصفانه مقایسه کنم باید بگویم با توجه به قیمت و کیفیت، ست های ایرانی می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما باشد اما اگر قیمت چندان برایتان مهم نیست آرکوپال آمریکایی و آرکوپال اسپانیایی و سرویس آرکوپال لومینارک و سرویس آرکوپال کورل آمریکا و نیز چینی پیرکس های تایلندی ام پی با اختلاف در صدر بهترین ها هستند.

همیشه وقتی می خواهید خرید کنید از این عبارت استفاده می کنید: ارکوپال جدید، در حالیکه همین طرح ویکتوریا لومینارک فرانسه بمدت 70 سال کماکان بدون کوچکترین تغییری تولید میشود و بسیاری هنوز هم آنرا بهتر از بقیه ست ها می دانند.

از بهترین و معروف ترین برندهای آرکوپال ایرانی می توان سرویس آرکوپال دسینی، سرویس آرکوپال بریکا، سرویس آرکوپال تولید شده توسط کارخانه مقصود و توس را نام برد.

برای مقایسه بهتر می توانید قیمت سرویس 6 نفره آرکوپال دسینی را با قیمت سرویس آرکوپال طرح ویکتوریا مقایسه کنید.

ما قصد داریم اطلاعات کاملا تخصصی در مورد لومینارک و کارخانه آرک اینترنشنال را مورد بحث قرار دهیم
 


تمام آنچه در موردسرویس آرکوپال فرانسه لومینارک باید بدانید

Arc International یک تولید کننده و توزیع کننده کالاهای خانگی فرانسوی است. این شرکت در آرکس ، پاس-کاله ، جایی که هنوز هم مقر آن است ، به عنوان یک شرکت شیشه سازی با نام Verrerie des Sep Ecluses در سال 1825 تأسیس شد. در سال 1892 این نام به Verrerie Cristallerie d'Arques تغییر یافت و پس از آن این مجموعه در دهه 1990 این گروه در سال 2000 به نام فعلی تغییر نام یافت. آرک اینترنشنال پیشرو تولید کننده ظروف غذاخوری، کریستال و ظروف شیشه ای در جهان است. این شرکت از سال 1916 به صورت خصوصی نگهداری می شود و متعلق به اعضای خانواده Durand است.

 

Arc International در حال حاضر لایسنس نام تجاری پیرکس را برای فروش در اتحادیه اروپا را در اختیار دارد. از رقبای شرکت می توان به ظروف غذاخوری لنوکس آمریکا ،ورد کیتچن و واتر فور وجوود اشاره کرد.

بر اساس گزارش، این شرکت 16500 کارمند و فروش ناخالص 1.4 میلیارد یورو در سال 2006 داشته و در بخش تحقیق و توسعه  از گردش مالی خود را سرمایه گذاری  است.
 

تاریخچه سرویس آرکوپال فرانسه لومینارک

Arc International در سال 1825 در روستای Arques در شمال فرانسه توسط Alexander des Lyons de Noircarm تأسیس شد ، که با تولید ظروف شیشه ای معروف به "dame-jeanne" (demijohns به زبان انگلیسی) ، که در آن زمان محبوب بودند ، تولید را آغاز کرد. در سالهای بعد ، محصولات این شرکت با تولید ظروف پخت و پز و ظروف شیشه ای ناهار خوری متنوع تر شد. در دهه 1960 ، این شرکت به فرایند تولید محصولات پخت و پز و سایر محصولات ظروف شیشه ای ظریف تسلط داشت. یکی از محصولات Arc ، ظروف غذاخوری شیشه ای لومینارک است که پس از معرفی آنها در سال 1978 یکی از با دوام ترین ظروف در آشپزخانه های فرانسه بود.

از سال 1897 به بعد ، این شرکت تحت سلطه خانواده Durand بود که سرانجام در سال 1926 این شرکت را به طور کامل خریداری کرد. تا به امروز ، این خانواده همچنان به عنوان تنها مالکان این برند فعالیت می کنند. این شرکت روشهای بسیاری را اتخاذ کرد که موقعیت آن را تبدیل به یکی از پیشروترین تولید کننده شیشه های تولید انبوه در اروپا کرد. نمونه هایی از این روشها شامل استفاده از کوره های مخزن (1933) ، ساخت دستگاههای شیشه ای مدرن (1947) ، استفاده از دستگاه های اتوماتیک دمیدن (1950) ، استفاده از تمپرینگ صنعتی (1963) و اتوماسیون تولید کریستال سرب (1968) است.
 

مارک ها

 • مارک های تحت گروه Arc International تا به امروز
 • Luminarc (در سال 1948 راه اندازی شد)
 • Arcoroc (در سال 1963 راه اندازی شد)
 • Cristal d'Arques (در اروپا در سال 1968 راه اندازی شد)
 • Chef & Sommelier (در سال 2008 راه اندازی شد)
 • Arcopal
 •  Zenix
 • Kwarx
 • Diamax
 •  Longchamps (که در سال 1968 در ایالات متحده راه اندازی شد)
 • Salviati (در 1999 در ایتالیا به دست آورد)
 • Pyrex (تحت لیسانس در اروپا از World World Kitchen از 2005 تا 2014)
 • برند کریستالی JG Durand، Studio Nova، Mikasa Inc (که ابتدا توسط شرکت Arc International از موسس جورج آراتانی در سال 2000 خریداری شد)
 • Mikasa توسط این شرکت در سال 2008 با مبلغی اعلام نشده به برندهای Lifetime فروخته شد.
   

آرکوپال فرانسه

نام تجاری Arcopal در سال 1958 معرفی شد. این ظروف کاملاً با استحکام و بادوام ، مقاوم در برابر شکست و لب پر شدن هستند. جنس آرکوپال اگرچه بسیار نازک هست اما پنج برابر از چین قوی تر است. ظروف آرکوپال به دلیل شیشه بوروسیلیکات شفاف مشهور هست. در سال 1986 ، محصولات Arcopal در محصولات Luminarc و Arcoroc تحت محصولات ساخته شده در Opal گنجانده شده است. ظروف غذاخوری آرکوپال فراسنه در مایکروویو و ماشین ظرفشویی قابل استفاده است.
 

لومینارک فرانسه

نام تجاری Luminarc در سال 1958 معرفی شد ، ابتدا به عنوان یک برند برای عینک های ساخته شده از شیشه های آنیل ، سپس به یک مارک ظروف غذاخوری با مواد شیشه ای متعدد (Opal ، شیشه های آنیل ، شیشه خو ، Zenix ، ویترو سرامیک) گسترش یافت. تا به امروز شامل لیوان ، فنجان ، کاسه ، کاسه سالاد ، بشقاب ، باکس های ذخیره مواد غذایی ،  Zenix ، Flashy Colors ، Pure Boxو Keep'N Box است. همه محصولات Luminarc از ماشین ظرفشویی ایمن هستند ، تمام خطوط ظروف غذاخوری ، خطوط ذخیره سازی با فشار ، کاسه سالاد و خطوط نوشیدنی گرم از نظر شوک و مایکروویو ایمن هستند. تمام خطوط اصلی در کارخانه مقر Arc International در آرکس فرانسه ساخته شده است. Luminarc همچنین دارای خطوط خاصی تحت مجوز است (کوکا کولا ، سلام کیتی ، دیزنی).

 

Cristal d'Arques

نام تجاری Cristal d'Arques ، که در سال 1968 ایجاد شد ، از صنعتی شدن محصولات تولید شده توسط Arc International متولد شد. این نوآوری منجر به تجاری سازی بازار انبوه و قیمت مقرون به صرفه از ماده ای می شود که قبلاً تجملاتی تلقی می شد. در پایان سال 2009 ، کارخانه تولید بلور سازی بلارینگهام فرانسه بسته شد ، و مدت کوتاهی پس از آن همه مجموعه محصولات Cristal d'Arques در Diamax ساخته شد. این مارک برای مصرف کنندگان در نظر گرفته شده است و دارای ظروف غذاخوری  ، گلدان ها ، کوزه ها و بشقاب های دسر است.
 

آرکوروک فرانسه

Arcoroc در سال 1963 برای اولین بار به عنوان یک برند برای شیشه راه اندازی شد. سپس به سمت یک مارک حرفه ای عمومی برای استفاده در صنعت رستوران تبدیل شد ، شامل کارد و چنگال ، ظروف غذاخوری و ظروف شیشه ای ، با محصولاتی که اکثراً از مواد شیشه ای ساخته شده اند (شیشه آنیل ، Opal ،temperd glass ، Zenix) بلکه محدوده های مکمل پرسلن و فولاد ضدزنگ . تمام محصولات Arcoroc  قابل استفاده در ماشین ظرفشویی حرفه ای هستند.
 

Chef & Sommelier

نام تجاری Chef & Sommelier پس از فروختن میكاسا در سال 2008 و به عنوان یك برند برای صنعت رستوران ها ایجاد شد. تمام محصولات Chef & Sommelier قابل استفاده در ماشین ظرفشویی حرفه ای هستند (2000 چرخه ادعا می شود) ، محصولات ساخته شده از خطوط Zenix و Kwarx از نظر حرارتی و مکانیکی مقاوم هستند.
 

زنیکس

Zenix یک نوع اوپال تخصصی است که توسط Arc International در سال 2010 راه اندازی شده است ، دارای رنگ استخوانی است که توسط این شرکت برای خطوط تولید مارک های Luminarc ، Arcoroc و Chef & Sommelier استفاده شده است. مقاومت در برابر شوک های مکانیکی تا 5 برابر قوی تر از محصولات با ضخامت مشابه ، یک لایه خاص برای مقاومت در برابر خراش ها و علائم چاقو ، مقاومت در ماشین ظرفشویی حرفه ای و خانگی و ایمنی در برابر مایکروویو از ویژگی های مورد ادعای زنیکس است. Zenix در کارخانه دفتر مرکزی Arc International در آرکس فرانسه ساخته شده است.
 

كواركس

یک ماده شیشه ای تخصصی است که توسط Arc International در سال 2006 راه اندازی شد ، Kwarx صرفاً برای ساخت عینک تحت برند Chef & Sommelier استفاده می شود. این برند از شفافیت عالی و مقاومت در برابر شوک های مکانیکی و ماشین های ظرفشویی حرفه ای برخوردار است. Kwarx در کارخانه دفتر مرکزی Arc International در آرکس فرانسه ساخته شده است.
 

دیاماکس

یک شیشه فنی فنی که توسط Arc International در سال 2010 راه اندازی شده است ، Diamax صرفاً برای کلیه محصولات تحت برند Cristal d'Arques مورد استفاده قرار می گیرد. از نظر متفاوتی تا کریستال ، Diamax هیچ سربی را شامل نمی شود ، بنابراین صدای کریستال را بازتولید نمی کند. این دستگاه از شفافیت بالایی برخوردار است ، Diamax در کارخانه مقر Arc International در آرکس  فرانسه ساخته شده است.
 

چکیده

کمپانی لومینارک در کشور فرانسه در سال 1825 بنیان نهاده شد ، زمینه فعالیت این برند در تولید انواع محصولات آرکوپال ، بلور و شیشه می باشد .

کیفیت بالای محصولات لومینارک ، این برند را به جایگاه برتر در زمینه محصولات اپال در جهان رسانده است .
لومینارک فرانسه بزرگ‌ترین نشان تجاری ظروف پذیرایی و سرو غذای جهان است که شفافیت شیشه و زیبایی اوپال را با ذوق هنرمندان و طراحان فرانسوی تلفیق کرده و زیبایی، تنوع و کیفیت را به میزهای پذیرایی شما هدیه می‌کند. محصولاتی جذاب، مقاوم و شفاف با رنگ‌ها و طرح‌های متنوع مطابق با سلیقه‌ی شما شامل کلیه‌ی ظروف غذاخوری، نوشیدنی و تزئینی. امروزه واژه آرکوپال به یک نام جنرال تبدیل شده است در حالیکه یکی از برندهای لومینارک می‌باشد.


 

  اینستاگرام سرویس چینی
پیج اینستاگرام سرویس چینی خارجی
خرید سرویس چینی خارجی
خرید سرویس چینی خارجی
پرفروش ترین های آرکوپال فرانسه

 لومینارک فرانسه طرح سیروکو

لومینارک فرانسه طرح واتر کالر
لومینارک فرانسه طرح ویکتوریا
لومینارک فرانسه طرح اینسوسیانس لومینارک فرانسه طرح فولیاژ لومینارک فرانسه طرح آتنتیک طرح دار

سرویس آرکوپال فرانسه لومینارک

طرح آتنتیک

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   1398/6/10 19:30


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 7877
4.8/10 (تعداد آرا 40 نفر )
 
تمام حقوق براي وب سايت مارك ياب محفوظ است

 
  طراحی سایت
 
 
به Mark Yab خوش آمدید. می توانید در این سایت ثبت نام کنید و یا وارد شوید.
 
محصولات فروشندگان نیازها