به Mark Yab خوش آمدید. می توانید در این سایت ثبت نام کنید و یا وارد شوید.
 
محصولات فروشندگان نیازها


سرویس چینی
سرویس چینی
هر خریداری هنگام خرید سرویس چینی همواره سوالاتی  دارد. اینکه فرق سرویس چینی  اصل و بدل در  چیست و یا تفاوت قیمت ها به چه دلیل هست و یا اینکه ظروف چینی رو برای استفاده در ماشین ظرفشویی می شه گذاشت؟

و سوالاتی از این دست ...

ما اینجا سعی می کنیم جواب تمام این سوالات را به شما بدهیم


سوالات رایج در مورد خرید سرویس چینی   سرویس چینی های اورجینال یا تحت لیسانس   سرویس چینی بر مبنای قیمت
 

خریداران زمان خرید سرویس چینی جهیزیه یا سرویس چینی جدید خود بسیار هیجان زده هستند و ممکن است به خاطر این هیجان یا تحت فشار فروشندگان غیر منصف و اطرافیان و به دلیل عدم دسترسی به اطلاعات دقیق از نکات کلیدی انتخاب غافل بمانند. از این رو در این بخش به اصول کلیدی در خرید سرویس چینی اشاره می کنیم ، محصولاتی زیبا و با ارزش که شاید بیش از هر کالای مصرفی دیگری سالها میهمان خانه های شما باشند. 
 
اصل اول: فرم و نقش و طراحی ظروف چینی
 
مهمترین نکته در هنگام خرید سرویس چینی ، فرم ظرف و طرح و نقش روی آنها است. بنابر این لازم است در هنگام انتخاب به زیبایی فرم، رعایت اصول ارگونومی در طراحی، کاربردی بودن ظروف و به موازات همه اینها  به رنگ و نقش دلخواه خود توجه نمایید.
 
اگر علاقمند به رنگ خاصی هستید یا تمایل به هماهنگی ظروف آشپزخانه با دکوراسیون منزل یا سایر اشیاء  پذیرایی خود دارید، بهتر است ظروفی را که دارای تنوع کافی نقش و طرح باشند، خریداری نمایید. به خاطر داشته باشید که ظروف چینی سالیان دراز خاطرات سالهای خوش زندگی شما را برایتان زنده خواهند کرد و اگرچه گرفتن مشاوره از نزدیکان در این انتخاب به شما کمک می کند، ولی نهایتا ظروف چینی سرویس جهیزیه شما می بایست مطابق میل و سلیقه خودتان خریداری گردند.پس به سلیقه خود اعتماد داشته باشید و اجازه ندهید دیگران شما را در انتخاب طرح محبوبتان مردد نمایند.
 
انتخاب ظروف چینی با توجه به نوع پذیرایی انجام می پذیرد. به این معنی که برای مراسم رسمی و پذیرایی از میهمانان خاص معمولا از رنگها و نقوش کلاسیک و برای استفاده روزمره در منزل از سرویس های چینی با رنگهای شاد و اشتها آور استفاده می شود.
 
      

اصل دوم: کیفیت ظروف چینی
 
علاوه بر زیبایی باید به کیفیت سرویس چینی نیز توجه داشت. مواردی از قبیل سبکی، شفافیت و نورگذری، استقامت در برابر ضربه و شوکهای حرارتی، قابلیت استفاده در مایکروویو، ثابت ماندن طرح و نقش پس از شستشو در ماشین ظرفشویی و بهداشتی بودن ظروف،  از آن جمله اند.
 
سرویس های چینی با کیفیت، معمولا سبک و در عین حال بسیار سخت هستند. مقاومت و سختی لعاب و بدنه در برابر خط و خش و استقامت لبه در مقابل ضربه که معمولا موجب لب پر شدن ظرف می گردد، از جمله مزایای کیفی ظروف چینی مرغوب به شمار می آید. بعلاوه چینی با کیفیت مطلوب، در مقابل شوک های حرارتی مقاوم بوده و در درجه حرارت بالای فرهای خانگی و صنعتی دچار ترک خوردگی نمی شود. 
علاوه بر این توجه به استانداردهای کیفی محصولات نظیر گواهینامه CE اتحادیه اروپا می تواند معیار مناسب دیگری برای تشخیص مرغوبیت سرویس چینی باشد.

 
 
        

 
اصل سوم: قابل شستشو بودن ظروف چینی در ماشین ظرفشویی
 
با توسعه زندگی ماشینی، امروزه در بسیاری از کشورهای جهان شستشوی دستی ظروف چینی منسوخ شده و این وظیفه به ماشینهای ظرفشویی واگذار گردیده است. لذا ثبات رنگ و مقاومت طرح و نقش ظروف در مقابل درجه حرارت بالا و مواد شوینده بسیار قوی که در ماشین های ظرفشویی خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند، نیز از دیگر مزایای یک سرویس چینی مناسب استفاده روزمره است. در پشت  این سرویس ها که با فناوری IGD (دکور داخل لعابی) تولید می شوند، معمولا عبارت "Dishwasher Safe" به معنی قابل شستشو در ماشین ظرفشویی ذکر می گردد. 
بنابراین چنانچه قصد دارید از سرویس چینی خود برای یک یا چند نوبت در روز استفاده کنید توصیه می کنیم جهت حفظ درخشندگی و زیبایی طرح آن از سرویس های قابل شستشو در ماشین ظرفشویی انتخاب نمایید تا در طول زمان با مشکل کم رنگ یا پاک شدن طرح روی ظرف مواجه نشوید.

 
        

 
اصل چهارم: بهداشت ظروف چینی
 
ظروف چینی نسبت به سایر انواع ظروف غذاخوری، بهداشتی ترین نوع ظروف محسوب می شوند، و این مورد به اندازه بهداشت مواد غذایی مورد مصرف در آنها اهمیت دارد و مواد اولیه ای که در ساخت این ظروف بکار گرفته می شود می بایست سالم و مناسب تماس با مواد غذایی باشد.
 
این امر معمولا توسط اداره بهداشت و استاندارد کشورها کنترل می گردد. لذا لازم است در هنگام خرید به وجود علامت بهداشت و استاندارد روی بسته بندی این ظروف توجه فرمایید.
 
       

اصل پنجم: تنوع و تعداد قطعات کاریردی ظروف چینی
 
نوع و تعداد قطعات موجود در سرویس چینی یکی دیگر از مواردی که در هنگام انتخاب سرویس جهیزیه می بایست مورد توجه قرار گیرد.
اقلام ضروری یک سرویس چینی معمولا عبارتند از پلو خوری، خورشت خوری، پیش دستی، پیاله ماست یا سوپ و سالاد، آبگوشت خوری، کاسه سالاد، سوپ خوری دردار، فنجان و نعلبکی، قهوه خوری، قوری و قندان و شکرپاش، سس خوری و دیس سس، دیس بزرگ و متوسط و سایر اقلامی مانند نمکدان و جادستمالی . به طور مثال چنانچه استفاده روزمره مورد نظر باشد ،اقلامی مثل جای دستمال کاغذی ،زنگوله ،جاشمعی،قاشق چینی و... معمولاً ضروری به نظر نمی رسد ولی قاعدتا ظروف خارجی بصورت پک های آماده و فابریک موجود است و در ثانی این اقلام چندان در قیمت نهایی تاثیر گذار نیستند.
این نکته مهم است که تعداد اقلام یک ست 18 نفره بطور مفید معمولا چیزی در حدود 120 تا 140 پارچه است و سایر اقلامی که به ست اضافه می شوند چندان قیمت و کارایی ندارند که در انتخاب بتواند تاثیر بزرگی داشته باش. از سوی دیگر باید توجه کنیم که سرویس جهیزیه ای که خریداری میکنیم به تعداد کافی از اقلام ضروری سرویس های غذاخوری ، چایخوری و ... را دارا باشد. (اقلامی نظیر: دیس با ابعاد مختلف, سالادخوری، ظرف سوپ خوری ، فنجان و نعلبکی ...).

 

اصل ششم: خرید ظروف چینی براساس تعداد مهمانان
 
معمولا ست های خارجی در پک های 12 و یا 18 نفره در بازار موجود است بنابراین شما ترکیبی بر این اساس می توانید داشته باشید مگر اینکه در مواردی فروشنده بتواند ست های 6 نفره هم برای تکمیل سفارش مشتری ارائه دهد.
 
اصل هفتم: خرید از فروشگاههای معتبر ظروف جهیزیه
 
با توجه به تنوع اقلام پذیرایی و به منظور هماهنگی این اقلام بر روی میز پذیرایی شما،  بهتر است ظروف چینی مورد نیاز خود را از فروشگاه هایی که اقلام جهیزیه را بصورت یک بسته کامل ارائه میکنند، تهیه نمایید. در این صورت دیگر برای خرید بقیه اقلام سر میز  دغدغه ای نخواهید داشت و می توانید در کوتاهترین زمان، بهترین خرید را بطور یکجا انجام دهید.
 
بعلاوه با خرید از فروشگاههای معتبر که محل عرضه مستقیم  برندهای تجاری خوشنام باشند احتمال هر گونه تقلب و سوء استفاده به حداقل می رسد. و شما می توانید از اصل بودن کالای خریداری شده اطمینان داشته باشید. از خصوصیات دیگر فروشگاههای  معتبر لوازم خانگی میتوان به خدمات پس از فروش مناسب،  تضمین کیفیت، تامین قطعات شکسته یا کسری و امکان تعویض و یا مرجوع کردن کالا اشاره نمود.
 

اصل هشتم: ضمانت نامه ظروف چینی
 
ظروف چینی به دلیل خصوصیت شکنندگی معمولا در برابر شکست ناشی از ضربه ضمانت نمی شوند لیکن بعضاً فروشگاه اینترنتی مارک یاب برای رضایتمندی مشتری خود اهمیت ویژه قائل است و در مواردی تعویض یا جایگزینی قطعات شکسته به تعداد محدود را  تقبل می کنند. و ثبات رنگ و نقش روی ظروف قابل شستشو در ماشین ظرفشویی را بطور مادام العمر تضمین می کنند.
ذکر این نکته مهم است که بدلیل والرداتی بودن ظروف چینی  خارجی در بسیاری از موارد طرحی که قبلا خریداری شده است به سختی پیدا می شود بنابراین زمان خرید خیلی به این نکته دقت کنید و سعی کنید تمام جوانب را در نظر بگیرید.
 
اصل نهم: قیمت ظروف چینی جهیزیه
 
قیمت ظروف چینی جهیزیه ، از دیگر ملاحظات مهم در خرید سرویس جهیزیه است. بارها شاهد بوده ایم که یک سرویس چینی فقط به دلیل مارک خارجی روی آن به قیمت گزافی در بازار عرضه می گردد و این در حالی است که معمولا نظارت صحیحی بر قیمت و کیفیت تولید این محصولات وجود نداشته و بعضاً بهداشتی بودن آنها نیز مورد سوال است. ما در مارک یاب با تعهدی که نسبت به مشتری داریم و همیشه با این دید که ست چینی همواره در طول سالیان دراز مورد استفاده مشتری قرار می گیرد در زمان خرید تمام آنچه برای اعتبار سایتمان لازم باشد را رعایت می کنیم و از آن جمله قیمت گذاری محصولاتمان است.
خرید شما با بهترین قیمت را تضمین می کنیم و این از نرخ بازگشت مشتریان ما پیداست.

 
اصل دهم: برند ظروف چینی
 
یکی دیگر از نکات مهم در هنگام خرید سرویس چینی ، توجه به نام تجاری و برند محصول می باشد. با وجود محصولات متفرقه در بازار امروز که اتفاقا از تنوع بسیاری نیز برخوردارند، خرید ظروف چینی صرفا به دلیل طرح و نقش زیبا یا قیمت پایین می تواند تجربه خرید خوبی را بهمراه نداشته باشد و اعتماد کردن به برندهای باسابقه چینی که در طول سالها کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش خود را حفظ کرده اند و از محبوبیت بیشتری نزد مصرف کنندگان خود برخوردارند ، انتخاب معقولانه ای خواهد بود.

در مورد این قضیه باید بگوییم که برندهای معتبر و خوشنام همواره سطح کیفی خود را بالا نگه می دارند و دقیقا قیمت های متفاوت هم بستگی به همین سطح کیفیت و فرآیندهای تولید هر برندی دارد.

 

سرویس چینی استخوانی 
   1398/9/6 14:22


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1227
5.6/10 (تعداد آرا 41 نفر )
 
تمام حقوق براي وب سايت مارك ياب محفوظ است

 
  طراحی سایت
 
 
به Mark Yab خوش آمدید. می توانید در این سایت ثبت نام کنید و یا وارد شوید.
 
محصولات فروشندگان نیازها